Про нас

КИЙРЕМПОБУТ

Кийремпобут спеціалізується на виробництві пластмасових виробів для очищення води: корпуса фільтрів, комплектуючі та різні види картриджів.

Як перша виробнича компанія в цій галузі з досвідом роботи більше 20 років, ми обслуговуємо наших клієнтів високоякісною продукцією в області фільтрації води.

Наша компанія має власний технологічний ділянку і обладнання, безліч прес-форм, кілька виробничих ліній з різними технологічними процесами.

Лінія з виробництва пластикових виробів налічує кілька машин для лиття під тиском і дає можливість виготовляти різні пластмасові вироби вагою до 5 кг. Кийремпобут є єдиною компанією в Україні, яка виробляє корпусу фільтрів розмірів Вig Blue.

Виробнича лінія з випуску картриджів виробляє фільтруючі елементи різного розміру і застосування: картриджі з поліпропіленового волокна і поліпропіленової нитки, засипні каністри і картриджі GAC з різними фільтруючими засипками. Освоєно виробництво промислового типоряду.

Наше пневмоекструзіонное обладнання має велику продуктивність і виробляє поліпропіленові картриджі різної довжини і зовнішнього діаметра рейтингу фільтрації від 1 до 50 мікрон. Також розроблена власна технологія виробництва інтегрованих фільтруючих структур.

Всі наші продукти мають ТУ і санітарно-епідеміологічні висновки.

Серед наших клієнтів можна зустріти міські водоканали, електростанції, відомі фармацевтичні компанії, заводи з виробництва напоїв, хімічні заводи та ін.

Наш успіх доводить, що наші клієнти виграють від якості нашої продукції і конкурентоспроможних цін